بازسازی ساختمان و بازسازی خانه را به صورت حرفه ای انجام دهید

ساخت وبلاگ
تعمیرات ساختمان و یا بازسازی ساختمان در صورتی که تعمیر ونگهداری ساختمان یک بعد از ارتباط ما من به ویژه کاش ما بهتر انجام داده بود وجود دارد، بازسازی خانه آن اطلاعات ما در مورد تغییرات برنامه نویسی مشترک است. اجازه دادن به مردم در اسرع وقت چگونه و چرا بازسازی می عبادت تغییر، مدرسه یکشنبه، و غیره مطمئن شوید، ممکن است برخی از احساس خیانت در مراحل بعدی روند جلوگیری کرد.

اهمیت حفظ چشم انداز بازسازی ساختمان

بازسازی خانه مقدار تجربه تغییر مردم در طول روز شده در بسیار مهم است. این ساختمان در حال تغییر است، روال در حال تغییر و الگوهای تعامل حال تغییر است. ناگهان آن چیزی است که به نظر می رسد هرگز به تغییر - کلیسا - تا حد زیادی تغییر کرده است. زمان محلی پس از اتمام به روز شده که من احساس ضعف با این غم و اندوه و آسیب دیده که من نقش در ایجاد برای برخی از قدیسین عزیز کلیسا ما داشته است. چند نفر که شخصا به جماعت ما بسیار مهم بود و به من، در حال حاضر به طور ناگهانی از من به عنوان فکر "پسر بد."

بازسازی ساختمان

تعمیرات ساختمان برای کمک به حفظ چشم انداز، تیم رهبری ما تا به حال در موارد متعددی است که 80 درصد از جماعت در حمایت از تغییرات رای دادند یادآوری شود - نه یک بار، بلکه دو بار - حتی اگر این نوع از حمایت بود بلافاصله در ایمیل ها و تماس های تلفنی آشکار نیست بسیاری از ما در هفته های بلافاصله پس از به روز شده دریافت کرده است. چنین صداهایی تنها در مورد سه گانه برای هر 100 میانگین تعمیر ساختمان حضور در عبادت شمرده شده است. تعمیر ونگهداری ساختمان این که می گویند که آن سه بی اهمیت نیست. ( "چوپان خوب برگ نود و نه در گله پس از یک دست رفته گوسفند برای رفتن،" عیسی می گوید.) اما آن را نیز نادرست به این باور که احساسات از سه بازتابی از نوسازی ساختمان است.

اهمیت چرایی بازسازی ساختمان و بازسازی خانه

تعمیر ونگهداری ساختمان احتمالا مهم ترین وظیفه یادآوری شد جماعت از "چرا" در پشت تمام این تغییرات است. ما همه نیاز به از زمان به زمان که تغییرات برای ما نمی یاد آوری می شود. آنها برای افرادی که هنوز حضور نداشتند. آنها برای همسایگان که برای خدا امروز گرسنه هستند، و برای فرزندان و نوه که هنوز در راه اند. یک یا دو بار در طول فرایند نوسازی ما در عکس های قدیمی از نسل قربانی و سخت کار می کرد به طوری که کلیسا تعمیرات ساختمان می تواند در اینجا بازسازی خانه برای ما بود نگاه کرد، و ما خودمان را در همان نقش تصور: به عنوان کسانی که نسل های آینده را به شمارش در به قربانی و کار سخت به طوری که وجود خواهد داشت یک کلیسا برای آنها.

بازسازی خانه

چرا بازسازی خانه اهمیت فوق العاده ای دارد؟

تعمیرات ساختمان پس از بازسازی است "انجام می شود،" آن را تنها طبیعی به شادی است، اما خطر گذراندن زمان زیادی در چنین فعالیت این است که آنها می تواند باعث کلیسا برای تبدیل شدن به بسیار از درون متمرکز شده است. اگر بازسازی باعث کلیسا به بازسازی خانه نوبه خود در به خودی خود، پس از آن همه کار بیهوده انجام شد. تمرکز بر روی یک نیاز بازسازی ساختمان خارج از کلیسا می تواند یک راه بسیار طولانی تعمیر ساختمان به سوی حفظ یک چشم انداز سالم در جماعت، کمک به همه ما به یاد داشته باشید که احساسات شخصی ما در مورد تغییرات هستند نگرانی ثانویه، به دلیل تغییرات برای ما نه.

تعمیرات ساختمان

تعمیر ونگهداری ساختمان دانیل بازسازی ساختمان می گوید که هر مقیاس بزرگ روز شده در مرکز نیاز به یک جماعت به تحمل مقدار بسیار زیادی از تغییر و اختلال. این مهم به اشتراک گذاری اطلاعات، گوش دادن به نگرانی ها، و اذعان غم و اندوه و از دست دادن. نوسازی ساختمان اما شاید مهم ترین وظیفه است یادآوری جماعت از "چرا" در پشت تمام این تغییرات است.

تعمیرات ساختمانی به چه شکلی صورت می پذیرد؟

بازسازی خانه هر کلیسا که تا به حال یک روز شده در ساختمان در نهایت باید با پرسش هایی از این دست به گریبان در نظر گرفته: چه شده است خدا ما را دعوت به حفظ؟ چیزی است که خدا به ما خواستار به جدید؟ در چه راه هایی ما تداوم برگزاری با گذشته، و به چه شیوه هایی ما را در آغوش تغییر دهید؟ و چگونه می توانم سفارش و فضل در میان تمام این بازسازی ساختمان پیدا کنیم؟

تعمیرات ساختمان احتمالا مهم ترین وظیفه یادآوری شد جماعت از "چرا" در پشت تمام این تغییرات است. نوسازی ساختمان ما همه نیاز به از زمان به زمان که تغییرات برای ما نمی یاد آوری می شود. آنها برای افرادی که هنوز حضور نداشتند.

بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان و بازسازی خانه های قدیمی هر دو مهم هستند

تعمیر ساختمان مبارزه کلیسا ما را با این پرسش ها به صورت جدی در پاییز 2012 آغاز شد زمانی که ما به روز شده در قابل توجهی از امکانات ما که به طور چشمگیری می تغییر پناهگاه و اتاق، منطقه کودکان، ادارات، و ورودی اصلی بیرونی متعهد است. چه به دنبال رای کلیسا گسترده تصویب پروژه از یک دوره از تحول بزرگ در یک دوره بسیار کوتاه از زمان نوسازی ساختمان بود.

تعمیر ونگهداری ساختمان بسیاری از اعضای جماعت مقدار زیادی از وقت خود را، انرژی، و پول را به بازسازی رخ داد. در همان زمان، یک بخش کوچکتر از تعمیرات ساختمانی عضویت که به شدت ناراحت احساس و پشت توسط تغییرات کلیسا ما تجربه سمت چپ وجود دارد. برخی خواهران و برادران عزیز در ایمان، احساس خیانت کردند و آنها هنوز هم امروز صدمه دیده است.

بازسازی خانه های قدیمی

ارتباط تغییر در بازسازی ساختمان

تعمیر ساختمان بزرگ روز شده در مرکز مقیاس جماعت به تحمل مقدار بسیار زیادی از تغییر می پرسد. به تعمیرات ساختمان مردم این فرصت به بحث در مورد این تغییرات، و می دانم که صدای خود را بخش مهمی از این روند، می تواند کمک به هر کس که در جماعت غمگین ضرر و زیان خود، عادی این تغییرات، و بیان امید و آرزو است.

بازسازی خانه بیشتر کسانی که در رهبری ارتباط برقرار تغییرات، منطق خود را، و پیشرفت خود، بیشتر به جماعت بزرگتر احساس در فرایند و کمتر از ادراک از "بالا به پایین" اقتدار تمامی تصمیمات تهدید می شود. هیئت مدیره ما بیش از یک دوجین جلسات باز طراحی شده برای درخواست بازخورد از برگزار شد. در آن زمان، پرسش هایی که از این جلسات به وجود آمد جمع آوری شد - همراه با پاسخ های ارائه شده توسط هیئت مدیره حاکم - و در یک "پرسش و پاسخهای متداول" سند است که به طور گسترده ای در اطراف کلیسا منتشر شد منتشر شده تعمیر ونگهداری ساختمان است.

بازسازی خانه های کلنگی

از بازسازی خانه های کلنگی فراموش نکنید!

تعمیرات ساختمانی یکی از توابع مهم ترین جلسات جماعت گسترده ما به سادگی به گوش دادن به سوال، تعمیرات ساختمان نگرانی، و رویاهای از جماعت. با اشاره به چگونگی طرح در پاسخ به این دوره از گوش دادن تغییر کرده بود رفت و یک راه طولانی در کمک جماعت احساس مالکیت و مشارکت در نتیجه. در آن زمان، گوش دادن عبارت شنوایی نیز به معنای از صدمه بسیار عمیق که برخی از مردم احساس آنها متوجه شدم که این ساختمان آنها دوست هرگز به بود که دوباره همان.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره بازسازی ساختمان به اینجا مراجعه فرمایید.

طراحی سایت ارزان...
ما را در سایت طراحی سایت ارزان دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : seoface3o بازدید : 538 تاريخ : جمعه 20 مرداد 1396 ساعت: 5:35